RPM J.JANKOWSKI, S.SIEDLIK spółka jawna
centrala:  33-100 Tarnów, ul. Piłsudskiego 67
oddział: 00-175 Warszawa, al. Jana Pawła II 80 lok. 97  (wejście G,  17 piętro)
NIP  PL9930075899,   REGON 851652169,    KRS 0000455623
Konto - PEKAO S.A.   42 124051 941111 0000 5248 3712   (SWIFT - PKOPPLPW)


KALKULACJE, OFERTY, WYCENY

Do przygotowania kalkulacji niezbędny będzie NIP Państwa firmy
Prosimy o przesyłanie zapytania wyłącznie do jednej osoby z RPM.

Kalkulacje, Wyceny - Kluczowi Klienci, Agencje Reklamowe, Zlecenia nietypowe:
Konrad Ganzke, tel. (22) 838 33 98 w. 21, (22) 291 42 50   konrad@rpm.pl

Kalkulacje, Wyceny - Studio w Warszawie:
Konrad Ganzke, tel. (22) 838 33 98 w. 21, (22) 291 42 50   konrad@rpm.pl
Mariusz Bartusiak, tel. (22) 838 33 98 w. 23, kom. 608 512 030 mariusz@rpm.pl

Kalkulacje, Wyceny  - Studio w Tarnowie:
Kamil Morydz, tel. (14) 688 88 77 w. 23, tel. (014) 62 76 113 w. 23  kamil@rpm.pl

Kalkulacje, Wyceny - Głosy zagraniczne:
Anna Popławska-Migdał, tel. (14) 627 61 13 w. 26  anna@rpmstudio.eu
Iwona Kowalska-Malec, tel. (14) 627 61 13 w. 35  iwona@rpmstudio.eu
Wojciech Kuraś tel. (14) 627 61 13 w. 36  wojtek@rpmstudio.eu

Czas oczekiwania na wycenę - max 24 godziny.
Jeśli zależy Państwu na szybszej wycenie - prosimy o kontakt telefoniczny.


INFOLINIE - LOKALNE NUMERY TELEFONÓW

Białystok (przedstawicielstwo i infolinia) - (85) 733 65 89
Bydgoszcz (infolinia) - (52) 522 28 66
Gdańsk (infolinia) - (58) 350 00 22
Kielce (infolinia) - (41) 230 95 07
Kraków (infolinia) - (12) 350 51 72
Łódź (infolinia) - (42) 292 05 61
Tarnów (studia i infolinia) - (14) 627 61 13, (14) 688 88 77, (14) 688 88 99
Warszawa (studia i infolinia) - (22) 838 33 98, (22) 291 42 50
Wrocław (infolinia) - (71) 711 77 15
 


STUDIA NAGRAŃ

Studio TARNÓW, Robert Krupa, (14) 627 61 13 w. 27  robert@rpm.pl
Studio TARNÓW, Paweł Maurycy, (14) 627 61 13 w. 33  pawel@rpm.pl
Studio Nagrań Lektorskich TARNÓW, Joanna Słota, (14) 627 61 13 w. 22  asia@rpm.pl
Pierwsze Studio WARSZAWA, Piotr Zientara, (22) 838 33 98 w. 24, kom. 661826936  piotrek@rpm.pl
Drugie Studio WARSZAWA, Adrian Wasilewski, (22) 838 33 98 w. 22, kom. 531 588 055 adrian@rpm.pl
Trzecie Studio WARSZAWA, Mariusz Bartusiak, (22) 838 33 98 w. 23, kom. 608 512 030 mariusz@rpm.pl


KREACJA SCENARIUSZY

Małgorzata Maniak, (14) 627 61 13 w. 30  teksty@rpm.pl
Beata Usarz, (22) 838 33 98 w. 29  teksty@rpm.pl
Agata Grzesiakowska, (22) 838 33 98 w.29,  kom. 668 460 152  agata@rpm.pl
 


ADMINISTRACJA, FAKTUROWANIE

Faktury, Korekty, Wezwania do zapłaty, Windykacja:
Anna Krupińska-Krupa, tel. (14) 688 88 99 w. 31  ksiegowosc@rpm.pl

Ostateczne wezwania do zapłaty, BIG - Krajowy Rejestr Długów:
Konrad Ganzke, tel. (22) 838 33 98 w. 21, (22) 291 42 50   konrad@rpm.pl

 


DZIAŁ HANDLOWY

TARNÓW - Andrzej Smoleń, kom. 883 318 041  andrzej@rpm.pl
BIAŁYSTOK - Dariusz Siniło, kom. 604 477 014  darek@rpm.pl
 


TRANSMISJE ISDN

Telos Zephyr Xstream (kodeki AAC LD, AAC, Layer 3, Layer2)

WARSZAWA:  linia ISDN: (0048) 226360390
TARNÓW: linia ISDN (0048) 146262513
 



CASTING NOWYCH GŁOSÓW

Prosimy o zapoznanie się z Warunkami przyjęć lektorów