Nagrania lektorskie angielski-amerykański

Specjalizujemy się w dostarczaniu klientom profesjonalnych nagrań dźwiękowych w różnych językach. Tworzymy bank głosów lektorów zagranicznych, nagrywających komunikaty słowne po angielsku, niemiecku, ukraińsku lub w innych językach?. Zapewniamy kompleksową obsługę audio i video na potrzeby branży reklamowej i filmowej. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem i przestrzenią studyjną, dzięki której przygotujesz doskonałej jakości materiał wspierający akcję marketingową.

Z nami promowanie produktów i usług staje się znacznie łatwiejsze! Zdobądź rynki zagraniczne i ciesz się stałym rozwojem swojego biznesu!

Profesjonalne nagrania w banku RPM Studio

Wraz z rozwojem technologii i postępującą globalizacją, prowadzenie działalności poza granicami naszego kraju staje się coraz łatwiejsze. Handel zagraniczny stoi przed Tobą otworem. Również napływ obcokrajowców do Polski intensyfikuje się z każdym rokiem. W takich okolicznościach lektor angielski, niemiecki, ukraiński lub innej narodowości doświadcza rosnącego zapotrzebowania na swoje usługi.

W RPM Studio zapewniamy fachową obsługę różnych podmiotów gospodarczych i instytucji państwowych. Współpracujemy zarówno z niewielkimi firmami, jak i dużymi korporacjami zagranicznymi. Dostarczamy doskonałej jakości nagrań w języku angielskim, niemieckim ukraińskim I innych językach, dopasowanych do wymogów branży filmowej lub reklamowej. Personalizujemy produkt do potrzeb zamawiającego. U nas możesz mieć pewność, że dostarczony przez nas plik dźwiękowy spełni Twoje oczekiwania.

Lektorzy zagraniczni w RPM Studio to doświadczeni native speakerzy. Wyróżniają się czytelną i przyjemną do słuchania barwą głosu. Czytane przez nich komunikaty są zrozumiałe i natychmiast przyciągają uwagę odbiorców. Przekonaj się, jak wiele zyskasz, powierzając nagrania ekspertom. Odsłuchaj wybranej pliki dźwiękowe dostępne na naszej stronie internetowej i wybierz osobę, której głos jak najlepiej wpisuje się w Twoją wizję i charakter przekazu.

Lektorzy zagraniczni

Realizujemy nagrania, jakie są fundamentem skutecznej komunikacji w środkach masowych. Lektor zagraniczny realizuje swoje zadania w transporcie publicznym, podczas produkcji filmowej, a także przy tworzeniu telewizyjnych spotów reklamowych służących promowaniu wybranego produktu. Angielski, niemiecki i ukraiński to języki, jakich zdecydowanie najczęściej używa się w Polsce. Obecność licznych przedstawicieli narodów ościennych kształtuje środowisko biznesowe nad Wisłą i wymusza na przedsiębiorcach dostosowanie się do nowych warunków.

Komunikaty odczytywane przez lektorów RPM Studio wyznaczają standardy jakościowe. Gwarantujemy naturalne brzmienie nagrań i doskonałą jakość techniczną. Bez względu na to, czy zlecisz nam stworzenie ścieżki dźwiękowej po angielsku, niemiecku, ukraińsku czy innym języku — zrealizujemy zamówienie w ustalonym terminie i z zachowaniem najwyższej staranności. Skontaktuj się z nami i przekonaj się, jak wiele korzyści niesie komunikat głosowy przygotowany w profesjonalnym studio.

Lektor angielski

Głos lektorski towarzyszy nam od zawsze. Jednak w dzisiejszych czasach lektor angielski przestaje się kojarzyć wyłącznie z zagranicznymi produkcjami filmowymi, lecz staje się wyznacznikiem jakości w reklamie, radiu i telewizji. Rosnącą popularność zdobywają również nagrania w języku niemieckim i ukraińskim. Skorzystaj z oferty banku dźwięków RPM Studio i wspieraj swój biznes na drodze do międzynarodowej ekspansji.

Lektor niemiecki

Ścisłe zależności ekonomiczne z naszym zachodnim sąsiadem powodują, że wiele firm otwiera się na Niemcy. Lektor niemiecki w RPM Studio okazuje się niezastąpiony w kontaktach z użytkownikami tego języka. Jego praca rozszerza się na tworzenie reklam, instrukcji dźwiękowych i filmów. Doświadczeni fachowcy znający angielski lub ukraiński są poszukiwani zarówno przez biznesy, jak i instytucje pożytku publicznego.

Lektor ukraiński

Chcesz usprawnić proces asymilacji osób z Ukrainy i pomóc im funkcjonować w polskich warunkach? A może planujesz oprzeć swoją działalność gospodarczą na klientach ze wschodu? Lektor ukraiński pomoże Ci zrealizować te cele. Angielski i niemiecki często okazuje się niewystarczający. Komunikaty zagraniczne warto nadawać w języku najliczniejszej mniejszości narodowej, aby zapewnić sobie największą skuteczność przekazu. Zapraszamy do RPM Studio!

Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty głosów odmiany angielskiego – amerykańskiego, które znajdziesz w RPM Studio zarówno w formie żeńskiej, jak i męskiej. Posiadamy szeroki wybór lektorów specjalizujących się w profesjonalnej wymowie amerykańskiego angielskiego, który może być stosowany dosłownie wszędzie. Doskonale sprawdzi się w reklamach różnego rodzaju, zapowiedziach telefonicznych czy też innych informacjach głosowych, które następnie mogą być rozpowszechniane na całym świecie, gdzie język ten jest znany praktycznie każdemu. Co więcej, masz możliwość odsłuchania naszych poniższych propozycji w krótkich nagraniach, które mogą zostać odtworzone wolniej lub szybciej w zależności od Twoich upodobań. Z naszym studiem lektorskim wszystko staje się możliwe, a co ważniejsze, oferujemy atrakcyjne ceny oraz różnorodne nagrania w każdym dostępnym języku. Przesłuchaj, wybierz i zdecyduj się na najlepsze rozwiązanie – poprawne językowo i fonetycznie nagrania lektorski po angielsku – amerykańsku.