STUDIO DŹWIĘKOWE


W studiach RPM od 20 lat tworzymy:
- nagrania lektorskie do reklam i filmów (korporacyjnych, fabularnych, dokumentalnych) w języku polskim i ponad 50 innych językach
- spoty dźwiękowe (scenariusz, lektorzy, muzyka, efekty, mastering)
- zapowiedzi telefoniczne i systemy IVR
- audiobooki

Dźwięki poddawane są profesjonalnemu masteringowi - przez co na antenie lub w internecie brzmią głośno, soczyście i w najwyższej jakości.
Bez problemu łączymy dźwięk z obrazem, dokładamy napisy i efekty.
Obsługujemy format 5:1 surround.

Pracujemy w technologii ISDN i SESSIONLINK PRO.
Sesje dźwiękowe przygotowujemy w Samplitude i Pro Tools.

SPRZĘT:
MOTU 828 Mk III Hybrid - 24bit/192kHz FireWire/USB 2.0 audio interface
Presonus StudioLive 16.0.2 USB; 16-channel Digital Mixer
Neumann TLM 103 Studio Set
SPL Track One MkII - preamp for all microphones and instruments|
Swissonic M-Control
RME Fireface 802
Allen & Heath Qu-16 Chrome
Yamaha HS 7 W - White, active 2-Way Nearfield Monitor
Yamaha HS 8S, active 8" Bass-reflex Subwoofer
Adam A7X SL, 2-way active bass reflex speaker


 
 

W Studiu Nagrań RPM w Warszawie i Tarnowie tworzymy nagrania lektorskie do reklam i filmów (korporacyjnych, fabularnych, dokumentalnych) w języku polskim i ponad 50 innych językach Nasze studio dźwiękowe – może nagrać native speakerów w każdym języku. Zlecając produkcję w RPM Studio – masz gwarancję, że Twoją reklamę dźwiękową przeczyta native speaker – mieszkający w swoim rodzimym kraju. Studio nagrań RPM w Warszawie i Tarnowie – proponuje bardzo uproszczone formalności. Wystarczy skan lub zdjęcie wypełnionego druku zlecenia – i natychmiast powstaje Twoja reklama radiowa, udźwiękowienie reklamy telewizyjnej lub zapowiedź telefoniczna. W studiu dźwiękowym RPM – nagrywamy również głosy, które słyszysz każdego dnia w radiu, telewizji czy Internecie. 7 studiów lektorskich – w Warszawie i Tarnowie, najlepsi realizatorzy i zawsze profesjonalna obsługa – sprawią, że twoje nagranie, reklama radiowa, udźwiękowienie reklamy telewizyjnej czy zapowiedź telefoniczna – zawsze będą na najwyższym poziomie. Studia nagrań w Warszawie i Tarnowie to również fantastyczny catering – dostosowany do potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów. Na życzenie zapewniamy również nocleg i transport na Terenie Warszawy.