STUDIO DŹWIĘKOWE


W studiach RPM od 25 lat tworzymy:
- nagrania lektorskie do reklam i filmów (korporacyjnych, fabularnych, dokumentalnych) w języku polskim i ponad 50 innych językach
- spoty dźwiękowe (scenariusz, lektorzy, muzyka, efekty, mastering)
- zapowiedzi telefoniczne i systemy IVR
- audiobooki
- podcasty audio i video

Oprócz standardowych spotów - tworzymy również piosenki reklamowe - POSŁUCHAJ PRZYKŁADÓW

Dźwięki poddawane są profesjonalnemu masteringowi - przez co na antenie lub w internecie brzmią głośno, soczyście i w najwyższej jakości.
Bez problemu łączymy dźwięk z obrazem, dokładamy napisy i efekty.
Na zlecenie monitorujemy stacje radiowe pod kątem emisji reklam - i oceniamy głośność poszczególnych reklam w bloku.
Obsługujemy format 5:1 surround.
Wszystkie studia RPM są klimatyzowane.

Pracujemy w technologii ISDN i SESSIONLINK PRO.
Sesje dźwiękowe przygotowujemy w Samplitude i Pro Tools.

SPRZĘT:
MOTU 828 Mk III Hybrid - 24bit/192kHz FireWire/USB 2.0 audio interface
Presonus StudioLive 16.0.2 USB; 16-channel Digital Mixer
Neumann TLM 103 Studio Set
SPL Track One MkII - preamp for all microphones and instruments|
Swissonic M-Control
RME Fireface 802
Allen & Heath Qu-16 Chrome
Yamaha HS 7 W - White, active 2-Way Nearfield Monitor
Yamaha HS 8S, active 8" Bass-reflex Subwoofer
Adam A7X SL, 2-way active bass reflex speaker

CONCIERGE:
Gościom RPM Studio zapewniamy wysokiej klasy Concierge obejmujący:
- rezerwację połączeń kolejowych / lotniczych - również Sky Taxi
- transfer do Studia / hotelu
- zakwaterowanie w budynku RPM Studio
- catering w trakcie nagrania
- organizację czasu wolnego pomiędzy sesjami w studiu

 

Studio nagrań, reklama radiowa Warszawa


 
 
Reklamy dźwiękowe - Studio nagrań, reklama radiowa Warszawa
 
W RPM od wielu lat specjalizujemy się w dostarczaniu klientom dźwięku najwyższej jakości. Nasze studio nagrań w Warszawie świadczy kompleksowe usługi lektorskie i dźwiękowe, dostosowane do potrzeb branży filmowej, reklamowej i wielu innych dziedzin życia społecznego. Zespół RPM tworzą eksperci realizacji dźwięku orazm montażu plików audio I video. Wyróżniamy się doświadczeniem, indywidualnym podejściem do klienta i autentyczną pasją do tego, co robimy.

Z nami stworzysz ścieżkę dźwiękową na potrzeby produkcji spotów reklamowych publikowanych w radiu, telewizji lub w internecie. Prowadzimy studio lektorskie w stolicy, gdzie realizujemy zlecenia dla firm i klientów indywidualnych. Dzięki nam podniesiesz skuteczność przekazu marketingowego i dotrzesz do nowych odbiorców. Skontaktuj się z nami i zyskaj dostęp do czytelnych, przyciągających uwagę nagrań!

Studio nagrań Warszawa — czym się zajmujemy?

toria naszej firmy rozpoczęła się 25 lat temu. Studio RPM wyznacza standardy jakości w branży i wykonuje zlecenia dla klientów z całej Polski. Specjalizujemy się w realizacji ścieżki dźwiękowej i nagrań lektorskich dla filmów fabularnych, korporacyjnych i dokumentalnych. Tworzymy spoty reklamowe i przygotowujemy je do emisji w radiu. Tworzymy audiobooki i nagrania podcastowe publikowane w internecie. Zajmujemy się również obsługą systemów IVR.

Jesteśmy przygotowani na nowe wyzwania. Nasze studio dźwiękowe nieustannie inwestuje w rozwiązania technologiczne, które pozwalają nam podnosić jakość dostarczanych do klienta plików. Jesteśmy ekspertami w montażu audio i video. U nas otrzymasz kompletny pakiet usług lektorskich wraz z niezbędną obróbką.

Studio nagrań lektorskich w Warszawie

Zbudowaliśmy przestrzeń spełniającą wyśrubowane wymogi techniczne. Przygotowaliśmy dla Ciebie profesjonalne studio nagrań. Warszawa jest siedzibą wielu firm i instytucji, które potrzebują miejsca wyróżniającego się doskonałymi walorami akustycznymi. Odwiedź placówkę RPM, gdzie uzyskasz fachowe wsparcie lektorskie i dźwiękowe.

Produkcja dźwiękowa staje się znacznie łatwiejsza, jeśli otrzymasz dostęp do świetnie zaprojektowanej przestrzeni. W RPM zyskujesz gwarancję redukcji szumów i korekty brzmienia. Zapewniamy nieskazitelną jakość nagrań lektorskich. Ścieżki dźwiękowe poddajemy procedurom wyrównania poziomów i w razie potrzeby dodajemy opcjonalne efekty.

Najlepsze nagrania lektorskie w RPM Studio

Zależy Ci na tym, aby dostarczony do Ciebie dźwięk nie wymagał dalszej obróbki? Chcesz mieć pewność, że nagrany komunikat przyciągnie uwagę odbiorców? Zapraszamy do firmy RPM, gdzie wykonujemy złożone zlecenia dla muzyków, filmowców i strategów marketingowych. Realizujemy zlecenia w języku polskim, lecz również po angielsku, niemiecku, ukraińsku I innych językach. Lektorzy obcojęzyczni pomogą Ci rozszerzyć Twoją działalność na rynki państw ościennych i przygotować się na świadczenie usług na rzecz obcokrajowców.

Wybierz nasze studio w Warszawie i ciesz się nieskazitelną jakością dźwięku!

W Studiach nagrań RPM udźwiękawiamy reklamy telewizyjne, kinowe, filmy fabularne i seriale. Głosy lektorskie – polskie i zagraniczne – pozwalają na realizacje nawet najbardziej skomplikowanych zamówień. Zlecając produkcję w RPM Studio – masz gwarancję, że Twój projekt dźwiękowy przeczyta native speaker – mieszkający w swoim rodzimym kraju. Studio nagrań RPM w Warszawie i Tarnowie – proponuje bardzo uproszczone formalności. Wystarczy skan lub zdjęcie wypełnionego druku zlecenia – i natychmiast powstaje Twoja reklama radiowa, udźwiękowienie reklamy telewizyjnej lub zapowiedź telefoniczna. W studiu dźwiękowym RPM – nagrywamy również głosy, które słyszysz każdego dnia w radiu, telewizji czy internecie. 7 studiów lektorskich – w Warszawie i Tarnowie, najlepsi realizatorzy i zawsze profesjonalna obsługa – sprawią, że twoje nagranie, reklama radiowa, udźwiękowienie reklamy telewizyjnej czy zapowiedź telefoniczna – zawsze będą na najwyższym poziomie. Doświadczenie i kreatywność ludzi RPM-u sprawią, że każda reklama radiowa, prezentacja multimedialna, każda zapowiedź telefoniczna będą idealnie dopasowane do oczekiwań klienta. Zapraszamy do współpracy agencje reklamowe, rozgłośnie radiowe i stacje telewizyjne, producentów prezentacji multimedialnych, studia filmowe i wszystkich, dla których ważny jest: ciekawy spot reklamowy, interesująca muzyka, nagranie lektora w dowolnym języku, dobra zapowiedź telefoniczna.