Spoty dźwiękowe - samo nagranie lektora
radio lokalne - od 100 zł + VAT
radio ogólnopolskie - od 600 zł + VAT
tv lokalna - od 200 zł + VAT
tv tematyczna - od 800 zł + VAT
tv ogólnopolska - od 1200 zł + VAT
internet - od 300 zł + VAT

Spoty dźwiękowe - pełne przygotowanie spotu
radio lokalne - od 400 zł + VAT
radio ogólnopolskie - od 1200 zł + VAT
tv lokalna - od 900 zł + VAT
tv tematyczna - od 800 zł + VAT
tv ogólnopolska - do negocjacji
internet - od 700 zł + VAT

Prezentacje multimedialne, filmy szkoleniowe
od 200 zł + VAT / za stronę a4 (1800 znaków bez spacji)
w przypadku większych produkcji - cena do negocjacji

Wynajęcie studia z realizatorem
od 200 zł + VAT / za godzinę

Podane ceny są wyłącznie orientacyjne.
W przypadku agencji reklamowych, stacji radiowych lub telewizyjnych, nietypowych projektów lub większych zleceń - ceny negocjowane są indywidualnie.


Kalkulacje, Wyceny - Kluczowi Klienci, Agencje Reklamowe, Zlecenia nietypowe:
Konrad Ganzke, tel. (22) 838 33 98 w. 21, (22) 291 42 50   konrad@rpm.pl

Kalkulacje, Wyceny - Studio w Warszawie:
Adrian Wasilewski, tel. (22) 8383398 w. 22, kom. 531 588 055 adrian@rpm.pl
Konrad Ganzke, tel. (22) 838 33 98 w. 21, (22) 291 42 50   konrad@rpm.pl
Mariusz Bartusiak, tel. (22) 838 33 98 w. 23, kom. 608 512 030 mariusz@rpm.pl

Kalkulacje, Wyceny  - Studio w Tarnowie:
Kamil Morydz, tel. (14) 688 88 77 w. 23, tel. (014) 62 76 113 w. 23  kamil@rpm.pl

Kalkulacje, Wyceny - Głosy zagraniczne:
Anna Popławska-Migdał, tel. (14) 627 61 13 w. 26  anna@rpmstudio.eu
Iwona Kowalska-Malec, tel. (14) 627 61 13 w. 35  iwona@rpmstudio.eu
Wojciech Kuraś tel. (14) 627 61 13 w. 36  wojtek@rpmstudio.eu
 

Czas oczekiwania na wycenę - max 24 godziny.
Jeśli zależy Państwu na szybszej wycenie - prosimy o kontakt telefoniczny.
Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art 66 par.1 Kodeksu Cywilnego