VIDEO

 

Zajmujemy się kompleksową produkcją spotów, filmów promocyjnych, korporacyjnych, animacji czy sesji fotograficznych.
Realizujemy projekty reklamowe i promocyjne w oparciu o własne koncepcje kreatywne jak i przygotowane przez agencje oraz klienta.
Jesteśmy w stanie przygotować koncepcję materiału i następnie zająć się jego kolejnymi etapami - od preprodukcji, właściwą produkcję i finalnie post produkcję lub dołączyć na jednym ze wskazanych etapów.

Do każdego projektu dobieramy doświadczony zespół, który w pełni realizuje założoną koncepcję i scenariusz. Podczas przygotowań, realizacji zdjeć czy prac na montażu dbamy o najdrobniejsze szczegóły, dostarczając produkt na jak najwyższym poziomie.
 
Doskonale odnajdujemy się w każdej tematyce i stylistyce.
 
W ramach naszego portfolio znajdują się:
- spoty
- filmy promocyjne
- filmy korporacyjne
- rolki i inne formaty do social mediów
- relacje
- reportaże
- wywiady
- filmy instruktażowe
- animacje instruktażowe/explainery
- videocasty
 
 

 

W Studiach nagrań RPM udźwiękawiamy reklamy telewizyjne, kinowe, filmy fabularne i seriale. Głosy lektorskie – polskie i zagraniczne – pozwalają na realizacje nawet najbardziej skomplikowanych zamówień. Zlecając produkcję w RPM Studio – masz gwarancję, że Twój projekt dźwiękowy przeczyta native speaker – mieszkający w swoim rodzimym kraju. Studio nagrań RPM w Warszawie i Tarnowie – proponuje bardzo uproszczone formalności. Wystarczy skan lub zdjęcie wypełnionego druku zlecenia – i natychmiast powstaje Twoja reklama radiowa, udźwiękowienie reklamy telewizyjnej lub zapowiedź telefoniczna. W studiu dźwiękowym RPM – nagrywamy również głosy, które słyszysz każdego dnia w radiu, telewizji czy internecie. 7 studiów lektorskich – w Warszawie i Tarnowie, najlepsi realizatorzy i zawsze profesjonalna obsługa – sprawią, że twoje nagranie, reklama radiowa, udźwiękowienie reklamy telewizyjnej czy zapowiedź telefoniczna – zawsze będą na najwyższym poziomie. Doświadczenie i kreatywność ludzi RPM-u sprawią, że każda reklama radiowa, prezentacja multimedialna, każda zapowiedź telefoniczna będą idealnie dopasowane do oczekiwań klienta. Zapraszamy do współpracy agencje reklamowe, rozgłośnie radiowe i stacje telewizyjne, producentów prezentacji multimedialnych, studia filmowe i wszystkich, dla których ważny jest: ciekawy spot reklamowy, interesująca muzyka, nagranie lektora w dowolnym języku, dobra zapowiedź telefoniczna.