VIDEO

 

Od lat pracujemy z największymi agencjami i markami, przygotowując ich materiały do emisji w telewizjach, internecie, kinach - lub innych nośnikach reklam video.

Proces udźwiękowienia spotu telewizyjnego / kinowego, programu, filmu:
- wybór odpowiedniego głosu lektorskiego (jednego lub więcej) i nagranie go (w kilku wersjach)
- dobór muzyki i efektów dźwiękowych
- montaż i miks całości (synchronicznie z obrazem)
- montaż video
- mastering (ujednolicenie brzmienia wszystkich elementów składowych spotu oraz dostosowanie brzmienia i głośności do obowiązujących standardów)
- wygenerowanie pliku / plików emisyjnych do stacji lub kina
- dostarczenie plików emisyjnych do tv (wgranie na platformę)
- przygotowanie metryczki produkcji (zapewniającej prawa emisyjne dla Klienta)

Pracujemy na oprogramowaniu FINAL CUT PRO
Przykładowe produkcje RPM - TUTAJ

 
 

 

W Studiach nagrań RPM udźwiękawiamy reklamy telewizyjne, kinowe, filmy fabularne i seriale. Głosy lektorskie – polskie i zagraniczne – pozwalają na realizacje nawet najbardziej skomplikowanych zamówień. Zlecając produkcję w RPM Studio – masz gwarancję, że Twój projekt dźwiękowy przeczyta native speaker – mieszkający w swoim rodzimym kraju. Studio nagrań RPM w Warszawie i Tarnowie – proponuje bardzo uproszczone formalności. Wystarczy skan lub zdjęcie wypełnionego druku zlecenia – i natychmiast powstaje Twoja reklama radiowa, udźwiękowienie reklamy telewizyjnej lub zapowiedź telefoniczna. W studiu dźwiękowym RPM – nagrywamy również głosy, które słyszysz każdego dnia w radiu, telewizji czy internecie. 7 studiów lektorskich – w Warszawie i Tarnowie, najlepsi realizatorzy i zawsze profesjonalna obsługa – sprawią, że twoje nagranie, reklama radiowa, udźwiękowienie reklamy telewizyjnej czy zapowiedź telefoniczna – zawsze będą na najwyższym poziomie. Doświadczenie i kreatywność ludzi RPM-u sprawią, że każda reklama radiowa, prezentacja multimedialna, każda zapowiedź telefoniczna będą idealnie dopasowane do oczekiwań klienta. Zapraszamy do współpracy agencje reklamowe, rozgłośnie radiowe i stacje telewizyjne, producentów prezentacji multimedialnych, studia filmowe i wszystkich, dla których ważny jest: ciekawy spot reklamowy, interesująca muzyka, nagranie lektora w dowolnym języku, dobra zapowiedź telefoniczna.