STUDIO PODCASTOWE

 
RPM Studio
Al. Jana Pawła II 80 lok. 97,  00-175 Warszawa
Budynek BABKA TOWER,  17 piętro, wejście G.

Pojemność:  max 5 osób  (1 prowadzący + 4 gości)
Studio w pełni odizolowane od reszty pomieszczeń. 
Podstawa umiejscowiona na pływającej podłodze.
Wentylacja i klimatyzacja.
Możliwość dowolnej aranżacji oświetleniowej (góra i dół Full Color LED).
TV z możliwością wyświetlenia dowolnej grafiki w trakcie nagrań.
Dla pełnego bezpieczeństwa materiał nagrywany jest w dwóch niezależnych systemach.
 
Mikrofony:  1 x Neumann TLM 103,   4 x Shure SM7B
Video:   3 x Kamery Apple (rozdzielczość 4k)
Interfejs/mikser:  Behringer X32 Rack
Preamp:  DBX 286s
Backup:  Behringer X32 Rack
Komputer:  Apple Mac Mini M2
DAW:  Cockos Reaper 6,   MAGIX Samplitude Pro X6
TV:  Phillips LED 55”   (grafika jpg lub png  1920x1080 px)
Odsłuch:  5 x Sluchawki,  Behringer HA8000 V2
Oswietlenie:  LED z pełną regulacją mocy

 

Możliwość dodatkowego oświetlenia - gniazdka na suficie.
Sterowanie interfejsem/mikserem i DAW przez panel dotykowy.

Przed rozpoczęciem podcastu - zapraszamy na dobrą kawę w salonie z widokiem na panoramę Warszawy.
Zapewniamy bezpłatnie: WIFI, wydruk potrzebnych dokumentów oraz niepowtarzalną atmosferę.

Istnieje możliwość organizacji cateringu oraz zakwaterowania w budynku studia.

Cennik:
1 godzina studia (bez video - samo audio):  300 zł + VAT (23%)
1 godzina studia (z rejestracją video - 3 kamery): 600 zł + VAT (23%)

Cena nie zawiera ewentualnego późniejszego montażu.
Przekazujemy pliki każdego mikrofonu oddzielnie lub miks.
Istnieje możliwość pełnego udźwiękowienia podcastu (muzyka, jingle).
Pliki wav     44.100 / 48.000   16/24 bit  
Materiał udostępniamy przez wetransfer lub spersonalizowany FTP.

W przypadku pierwszego nagrania - przedpłata na podstawie proformy.
Kolejne nagrania z odroczonym terminem płatności.

Nagrania od poniedziałku do piątku od 10:00 do 18:00.
W przypadku innych terminów - warunki uzgadniane są indywidualnie.


 

Studio nagrań, reklama radiowa Warszawa


 

Studio nagrań, reklama radiowa Warszawa


 
 
Reklamy dźwiękowe - Studio nagrań, reklama radiowa Warszawa
 

Chcesz zaistnieć w internecie i stworzyć własny kanał komunikacji z klientami? A może już od dawna prowadzisz własny podcast, jednak planujesz podnieść jakość dźwięku? Studio podcastowe RPM to profesjonalne miejsce wyposażone w niezbędny sprzęt, który umożliwia komfortowe nagrywanie materiałów audio. Realizujemy projekty dla firm i klientów indywidualnych, dbając o uwzględnienie specyficznych potrzeb. Dzięki nam szybko i tanio zrealizujesz swój cel. Przygotuj audycję, która zaskoczy odbiorców czystością dźwięku i profesjonalną obróbką!

Czym są podcasty?

Spośród wielu form przekazu informacyjnego i marketingowego, podcasty odgrywają szczególną rolę w dzisiejszym świecie. Za ich pomocą możesz przekazywać wiedzę i promować własną działalność. Wartość dodana, jaką już od początku oferujesz klientom, buduje zaufanie do Twojej marki. Nagrywanie profesjonalnych materiałów dźwiękowych wraz z ich późniejszym montażem nie należy do łatwych zadań. Dlatego warto skorzystać z usług studia RPM i otrzymać kompleksowe wsparcie techniczne.

Utrzymanie wysokiego poziomu koncentracji słuchaczy zależy nie tylko od warstwy merytorycznej i sposobu prezentacji, lecz także od jakości emitowanego dźwięku. Przygotowanie audycji podcastowej w domowych warunkach nader często prowadzi do zaszumionych, nieczytelnych nagrań. Jakość dźwięku to Twoja wizytówka! Nie dopuść do tego, aby odbiorcy musieli wsłuchiwać się w niewyraźne komunikaty, co bardzo szybko doprowadzi ich do frustracji. Nagrywanie podcastów w studio zagwarantuje doskonałą czytelność przekazu i pozytywnie wpłynie na Twój wizerunek.

Nagrywanie podcastów — jak możemy Ci pomóc?

Masz dużą wiedzę z wybranej dziedziny? Chcesz się nią podzielić z innymi, a jednocześnie zadbać o nagrywanie w najwyższej jakości? Studio do podcastów to idealne rozwiązanie wszelkich problemów technicznych. Dostęp do profesjonalnego sprzętu podcastowego sprawi, że wszystkie zadania zrealizujesz znacznie szybciej, zachowując przy tym nieskazitelną czytelność głosu w całej rozciągłości publikowanej audycji.

RPM Studio to kreatywne centrum dźwięku i montażu audio na potrzeby podcastów. Wspieramy twórców na każdym etapie produkcji nagrań. Przygotowujemy wymaganą infrastrukturę i dajemy dostęp do światowej klasy akcesoriów. Wyjaśniamy wszelkie wątpliwości techniczne i dbamy o to, aby końcowe nagranie spełniało Twoje indywidualne potrzeby.

Jakie korzyści oferuje nasze studio do podcastów?

Chcesz maksymalnie wykorzystać czas, jaki przeznaczasz na kontakt ze słuchaczami? Strategie nagrywania podcastowego nakazują solidne przygotowanie merytoryczne i zapewnienie doskonałej jakości dźwięku. Te dwa czynniki mają bezpośrednie przełożenie na koncentrację uczestników i zwiększenie rozpoznawalności Twojej firmy.

Studio podcastowe pomoże Ci zbudować markę i zadbać o długotrwałe relacje z klientami. Osoby słuchające Twojej audycji podświadomie docenią wysiłek włożony w nagrywanie i podświadomie przełożą go na ocenę całej działalności. Skoro dostarczasz świetne materiały podcastowe, z pewnością taką samą uwagę przykładasz do jakości swoich produktów lub usług! Zapraszamy zatem do współpracy!

W Studiach nagrań RPM udźwiękawiamy reklamy telewizyjne, kinowe, filmy fabularne i seriale. Głosy lektorskie – polskie i zagraniczne – pozwalają na realizacje nawet najbardziej skomplikowanych zamówień. Zlecając produkcję w RPM Studio – masz gwarancję, że Twój projekt dźwiękowy przeczyta native speaker – mieszkający w swoim rodzimym kraju. Studio nagrań RPM w Warszawie i Tarnowie – proponuje bardzo uproszczone formalności. Wystarczy skan lub zdjęcie wypełnionego druku zlecenia – i natychmiast powstaje Twoja reklama radiowa, udźwiękowienie reklamy telewizyjnej lub zapowiedź telefoniczna. W studiu dźwiękowym RPM – nagrywamy również głosy, które słyszysz każdego dnia w radiu, telewizji czy internecie. 7 studiów lektorskich – w Warszawie i Tarnowie, najlepsi realizatorzy i zawsze profesjonalna obsługa – sprawią, że twoje nagranie, reklama radiowa, udźwiękowienie reklamy telewizyjnej czy zapowiedź telefoniczna – zawsze będą na najwyższym poziomie. Doświadczenie i kreatywność ludzi RPM-u sprawią, że każda reklama radiowa, prezentacja multimedialna, każda zapowiedź telefoniczna będą idealnie dopasowane do oczekiwań klienta. Zapraszamy do współpracy agencje reklamowe, rozgłośnie radiowe i stacje telewizyjne, producentów prezentacji multimedialnych, studia filmowe i wszystkich, dla których ważny jest: ciekawy spot reklamowy, interesująca muzyka, nagranie lektora w dowolnym języku, dobra zapowiedź telefoniczna.