KONTAKT-WYCENY

RPM WARSZAWA

00-175 Warszawa
al. Jana Pawła II 80 lok. 97 (17 piętro klatka G)
tel. 22 838 33 98

warszawa@rpm.pl

RPM TARNÓW

33-100 Tarnów
ul. Piłsudskiego 67
tel. 14 627 61 13,  14 688 88 77

tarnow@rpm.pl

 

W przypadku wycen - prosimy o przesyłanie maila tylko na jeden adres.
Czas oczekiwania na wycenę - max 24 godziny.
Jeśli zależy Państwu na szybszej wycenie - prosimy o kontakt telefoniczny.
 

 

NASZ ZESPÓŁ

Konrad Ganzke

dyrektor studia - Warszawa
konrad@rpm.pl

Kamil Morydz

manager studia - Tarnów
kamil@rpm.pl

Małgorzata Maniak

copywriter
gosia@rpm.pl

Agata Grzesiakowska

copywriter
agata@rpm.pl

Beata Usarz

copywriter
beata@rpm.pl

Robert Krupa

szef realizatorów - Tarnów
robert@rpm.pl

Paweł Maurycy

realizator, kompozytor - Tarnów
pawel@rpm.pl

Joanna Słota

realizator nagrań lektorskich
asia@rpm.pl

Mariusz Bartusiak

project manager/realizator
mariusz@rpm.pl

Adrian Wasilewski

project manager/realizator
adrian@rpm.pl

Piotr Zientara

project manager/realizator
piotrek@rpm.pl

Agnieszka Grankowska

kierownik produkcji - Warszawa
agnieszka@rpm.pl

Anna Popławska-Migdał

szef zespołu banku zagranicznego
anna@rpmstudio.pl

Iwona Kowalska-Malec

obsługa Klientów zagranicznych
iwona@rpmstudio.pl

Wojciech Kuraś

obsługa Klientów zagranicznych
wojtek@rpmstudio.pl

Maciej Papierz

koordynator tłumaczeń
maciek@rpmstudio.pl

Anna Krupińska-Krupa

faktury, korekty, windykacja
ksiegowosc@rpm.pl

Renata Stawarska

główna księgowa
 

Andrzej Smoleń

new business manager
andrzej@rpm.pl

Dariusz Siniło

dział handlowy
darek@rpm.pl

Jerzy Jankowski

dyrektor kreatywny
tarnow@rpm.pl

Sławomir Siedlik

CEO
tarnow@rpm.pl

 



DANE SPÓŁKI:
RPM J.JANKOWSKI, S.SIEDLIK spółka jawna
33-100 Tarnów, ul. Piłsudskiego 67
00-175 Warszawa, al. Jana Pawła II 80 lok. 97
NIP: PL9930075899,   REGON: 851652169,    KRS: 0000455623
Rachunek bankowy - PEKAO S.A. 42 124051 941111 0000 5248 3712 (SWIFT - PKOPPLPW)
paypal: slawek@rpm.pl

 

Zapraszamy do współpracy agencje reklamowe, rozgłośnie radiowe i stacje telewizyjne, producentów prezentacji multimedialnych, studia filmowe i wszystkich, dla których ważny jest: ciekawy spot reklamowy, interesująca muzyka, nagranie lektora w dowolnym języku, dobra zapowiedź telefoniczna. W dziale KONTAKT znajdziesz wszystkie osoby pracujące na stałe w RPM Studio. Oprócz w/w osób znajdziesz u nas również głosy polskie oraz kilkaset głosów zagranicznych – w ponad 50 językach. Język polski? angielski? Niemiecki? Hiszpański? Włoski czy Hiszpański? Żaden problem. Nasze studio dźwiękowe – może nagrać native speakerów w każdym języku. Zlecając produkcję w RPM Studio – masz gwarancję, że Twój projekt dźwiękowy przeczyta native speaker – mieszkający w swoim rodzimym kraju. Technologia ISDN i SessionLinkPro – zapewnia możliwość połączenia na żywo. Każdego dnia w studiu dźwiękowym RPM powstaje kilkadziesiąt wyjątkowych produkcji – z perfekcyjnym scenariuszem, doskonałymi lektorami, muzyką i masteringiem – zapowewniającym odpowiednią głośność w radiu lub TV. Studio nagrań RPM w Warszawie i Tarnowie – proponuje bardzo uproszczone formalności. Wystarczy skan lub zdjęcie wypełnionego druku zlecenia – i natychmiast powstaje Twoja reklama radiowa, udźwiękowienie reklamy telewizyjnej lub zapowiedź telefoniczna. W studiu dźwiękowym RPM – nagrywamy również głosy, które słyszysz każdego dnia w radiu, telewizji czy internecie.