CENY

Nagranie lektora

radio lokalne - od 150 zł + VAT
radio ogólnopolskie - od 800 zł + VAT
tv lokalna - od 400 zł + VAT
tv tematyczna - od 1.000 zł + VAT
tv ogólnopolska - od 1.500 zł + VAT
Internet - od 400 zł + VAT
Internet ADS - od 800 zl + VAT
(ADS zawiera możliwość kampanii płatnych)

Spoty dźwiękowe
scenariusz, lektor, muzyka

radio lokalne - od 500 zł + VAT
radio ogólnopolskie - od 1.500 zł + VAT
tv lokalna - od 1.100 zł + VAT
tv tematyczna - do negocjacji
tv ogólnopolska - do negocjacji
internet - od 600 zł + VAT
internet ADS - od 1.100 zl + VAT
(ADS zawiera możliwość kampanii płatnych)

Prezentacje, filmy

od 400 zł + VAT / za stronę A4 (1800 znaków)
powyżej 5 stron - do negocjacji

Wynajęcie studia z realizatorem

300 zł + VAT / za godzinę

Zapowiedzi telefoniczne

od 450 zł + VAT

Podcasty

300,00 zł + VAT / 1 godzina z pełnym wyposażeniem studia
Max 5 osób (wraz z prowadzącym)
Cena nie zawiera późniejszego montażu
 

Zapytaj o wycenę Twojego projektu - KONTAKT
Podane ceny są wyłącznie orientacyjne.
W przypadku agencji reklamowych, stacji radiowych lub telewizyjnych, nietypowych projektów lub większych zleceń - ceny negocjowane są indywidualnie.
 

 

Szukasz profesjonalnych i tanich nagrań lektorskich? Potrzebujesz zrealizować zapowiedzi telefoniczne, audycje podcastowe lub przygotować dźwięk na potrzeby kampanii marketingowej? Odwiedź studio RPM i skontaktuj się z naszymi ekspertami! Otrzymasz fachową pomoc techniczną i wsparcie na każdym etapie wykonania projektu. Poznaj cennik naszych lektorów i przekonaj się, jak wiele zalet oferuje współpraca z najlepszymi!

Ceny zapowiedzi telefonicznych i innych materiałów audio

Zajmujemy się przygotowaniem materiałów dźwiękowych i montażem audio na potrzeby rozmaitych branż. Realizujemy ścieżki muzyczne, reklamy, podcasty, zapowiedzi telefoniczne i komunikaty radiowe. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Lektorzy RPM Studio ustalają cennik na podstawie parametrów zamówienia i opracowują kosztorys do akceptacji ze strony klienta.

Nasze usługi mają kompleksowy charakter. Specjalizujemy się w obróbce materiałów audio i dbamy o to, aby każda sekunda nagrania była dopracowana w najmniejszych szczegółach. W zespole RPM goszczą zarówno lektorzy polscy, jak i zagraniczni. Udostępniamy możliwość nagrywania w języku angielskim, niemieckim, ukraińskim I innych językach.

Skontaktuj się z nami i opowiedz nam o swoich potrzebach. Wspólnie ustalimy zakres niezbędnych prac i opracujemy cennik, jaki będzie uwzględniał wszystkie czynniki. W RPM Studio sprawisz, że Twoje zapowiedzi telefoniczne osiągną nowy poziom jakości i pomogą Ci uzyskać spodziewane efekty.

Lektor cennik

Szczegółowa wycena zlecenia jest możliwa po dostarczeniu nam niezbędnych informacji. Unikalność każdego nagrania, jakie tworzy lektor, sprawia, że cennik również wymyka się schematom. Nawet proste zapowiedzi telefoniczne i podcasty wykazują się dużą liczbą zmiennych wpływających na czas pracy i poziom zaawansowania technicznego. Zapraszamy do kontaktu. Opracujemy dla Ciebie korzystny kosztorys i dopasujemy zakres zlecenia do Twoich wymagań.

 

W Banku Głosów RPM Studio znajdziesz głosy w bardzo atrakcyjnym cenniku, ze średniej półki cenowej oraz najbardziej znane – takie jak Krystyna Czubówna, Janusz Szydłowski czy Jacek Brzostyński. Każdego dnia w studiu dźwiękowym RPM powstaje kilkadziesiąt wyjątkowych produkcji – z perfekcyjnym scenariuszem, doskonałymi lektorami, muzyką i masteringiem – zapowewniającym odpowiednią głośność w radiu lub TV. Studio nagrań RPM w Warszawie i Tarnowie – proponuje bardzo uproszczone formalności. Wystarczy skan lub zdjęcie wypełnionego druku zlecenia – i natychmiast powstaje Twoja reklama radiowa, udźwiękowienie reklamy telewizyjnej lub zapowiedź telefoniczna. RPM Studio – przy łączeniach międzymiastowych / międzynarodowych z innymi studiami oferuję najnowocześniejsze łącze ISDN lub SessionLinkPro. Głosy dostępne w RPM to starannie dobrani i wyszukani lektorzy zagraniczni. Każdy z nich ma ogromne doświadczenie, zarówno w pracy na rodzimym rynku jak i za granicą. Wszyscy lektorzy obcojęzyczni są tzw. native speakerami. To właśnie dzięki współpracy z profesjonalistami, jesteśmy obecnie jednym z największych banków głosów zagranicznych na terenie Europy Wschodniej. Realizujemy także ścieżki dźwiękowe (nagranie lektora, muzyki, efektów dźwiękowych, nagrania w obcych językach) reklam telewizyjnych, filmów, multimediów, gier. Wykonamy najbardziej skomplikowane zlecenie, ale do każdego, nawet najskromniejszego podchodzimy z niesłabnącym entuzjazmem i zaangażowaniem. Doświadczenie i kreatywność ludzi RPM-u sprawią, że każda reklama radiowa, prezentacja multimedialna, każda zapowiedź telefoniczna będą idealnie dopasowane do oczekiwań klienta.