Jesteśmy świadomi praw naszych Klientów do prywatności i dlatego poniżej przedstawiamy założenia jakimi kieruje się RPM przy zbieraniu, przetwarzaniu i wykorzystywaniu informacji o naszych Klientach.

RPM działa zgodnie ze wszystkimi postanowieniami zawartymi w Ustawie z 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Z 1997r. Nr 133, poz. 883).

Wszelkie dane i materiały gromadzone przez nas o naszych Klientach lub dostarczane przez nich samych, konieczne do świadczenia usług na najwyższym poziomie, nie są udostępniane ani przekazywane osobom trzecim.

RPM nie odpowiada za zawartość materiałów (np. tekstów) dostarczanych przez naszych Klientów.


W związku z nowelizacją Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że na stronie RPM stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny RPM bez zmian ustawień oznacza, że akceptują Państwo otrzymywanie wyżej wymienionych plików. Iinformujemy, że mogą Państwo dokonać w dowolnym czasie zmiany ustawień dotyczących plików cookies w swojej przeglądarce internetowej.

 

O wszelkich zmianach w polityce prywatności RPM, które mogą nastąpić z powodu zmian w polskim prawie, będziemy Państwa informować na naszej stronie www.

Zaufanie naszych Klientów jest dla nas najważniejsze.